Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1doodstream.com
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Evil Dead 1981 me titra shqip

The Evil Dead 1981 me titra shqip

The Ultimate Experience In Grueling TerrorSep. 10, 1981United States85 Min.NC-17
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy djem dhe tre vajza janë në një konak të largët në pyjet e Miçiganit. Në bodrum ata gjejnë një libër dhe një magnetofon, i cili i përkiste një eksperti arkeolog në shkrimet Sumeriane. Ata padashur fillojnë kasetën; zëri i arkeologut shqipton formulën magjike dhe shtëpia mbushet me demonë të zgjuar nga një gjumë mijëravjeçar. Ka diçka për të gjithë; së pari tre vajzat, sigurisht, por pastaj edhe shoqet e tyre që nuk kanë shpëtim nga forcat e së keqes.

I bërë në shtëpi me dy lireta dhe një shije pasionante për kinemanë, filmi që zbuloi gjeniun e çuditshëm të Raimit dhe që përbënte episodin e parë të një seriali të suksesshëm që u zhvillua midis tmerrit dhe parodisë.

The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
Titulli origjinal The Evil Dead
Vlerësimi IMDb 7.5 190,662 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 2,527 vota

Regjizori

Sam Raimi
Regjizori

Aktorët

Bruce Campbell isAshley 'Ash' J. Williams
Ashley 'Ash' J. Williams
Dorothy Tapert isFake Shemp
Fake Shemp
Barbara Carey isFake Shemp
Fake Shemp
David Horton isFake Shemp
Fake Shemp
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Vault (2017) me Titra Shqip
Burning Bright (2010)
Don’t Breathe 2 (2021) me Titra Shqip
The Exorcism of Carmen Farias (2021) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
Attila (2013) me Titra Shqip
Dark Spell (2021) me Titra Shqip
Wind Chill (2007) me Titra Shqip
Caveat (2020) me Titra Shqip
Alien³ (1992) me Titra Shqip
The Power 2021
Wrong Turn 2003