Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 63 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Dry (2021) me Titra Shqip

The Dry (2021) me Titra Shqip

Aty ku qëndron e vërteta.Jan. 01, 2021Australia117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Aaron Falk, një agjent federal, kthehet në vendlindjen e tij pas një mungese prej më shumë se njëzet vjetësh për të marrë pjesë në funeralin e mikut të tij Luke, i cili dyshohet se vrau gruan dhe fëmijën e tij përpara se të bënte vetëvrasje për shkak të shkatërrimit të shkaktuar nga thatësira që preku zonën dhe që zgjati një dekadë. Duke pranuar pa dëshirë të hetojë atë që ndodhi, Falk rihap një plagë të vjetër: vdekjen e 17-vjeçares Ellie Deacon. Nuk do të kalojë shumë kohë dhe ai do të kuptojë se si të dyja krimet, megjithëse të ndodhura në periudha të ndryshme, janë të lidhura ngushtë.

The Dry (2021) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Dry
Vlerësimi IMDb 6.9 17,675 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 196 vota

Regjizori

Phil Jones
Regjizori

Aktorët

Eric Bana isAaron Falk
Aaron Falk
Genevieve O'Reilly isGretchen Schoner
Gretchen Schoner
John Polson isScott Whitlam
Scott Whitlam
Matt Nable isGrant Dow
Grant Dow
Julia Blake isBarb Hadler
Barb Hadler
Bruce Spence isGerry Hadler
Gerry Hadler
BeBe Bettencourt isEllie Deacon
Ellie Deacon
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Passengers (2008) me Titra Shqip
Seoul Searching (2015) me Titra Shqip
The Last Paradiso 2021
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
The Mortal Instruments: City of Bones (2013) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
The Proposal (2009) me Titra Shqip
Staying Alive (1983) me Titra Shqip
Flashback (2021) me Titra Shqip