Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 80 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Dreamers (2003) me Titra Shqip

The Dreamers (2003) me Titra Shqip

Së bashku asgjë nuk është e pamundur. Së bashku asgjë nuk është e ndaluar.Sep. 01, 2003112 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paris, 1968: Të lënë vetëm ndërsa prindërit e tyre janë me pushime, Isabelle dhe Theo ftojnë në shtëpinë e tyre Matthew, një Amerikan që sapo kanë takuar. Të tre vendosin të mos dalin dhe të përcaktojnë rregullat e burgosjes së tyre. Duke eksploruar emocione dhe erotizëm, ata do të njohin thellësisht njëri-tjetrin dhe do të testojnë veten për të kuptuar se sa larg mund të shkojnë …

The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Dreamers
Vlerësimi TMDb 7.3 2,152 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Out of Time (2003)
Love Is Strange (2014) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Meetings with Remarkable Men 1979
Malcolm & Marie 2021
BIA: An Upside Down World (2021) me Titra Shqip
The Killer (1989) me Titra Shqip
X (2011) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Sex and the City (2008) me Titra Shqip