Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Double (2014) me Titra Shqip

The Double (2014) me Titra Shqip

Apr. 03, 2014United Kingdom93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Simon është një burrë i ri dhe i ndrojtur, i kufizuar në një ekzistencë të izoluar në një botë indiferente. I klasifikuar në punë, i përbuzur nga nëna e tij dhe i injoruar nga vajza e ëndrrave të tij, ai nuk mund të ndryshojë asnjë aspekt të ekzistencës së tij derisa paraqitja e alter egos së tij James të prishë ekuilibrin. Ndryshe nga Simon, James ka karizëm, është pritur mirë nga të gjithë dhe është i suksesshëm me gratë. Ngadalë James merr jetën e Simon dhe Simon rrëshqet në një makth nga i cili nuk është në gjendje të zgjohet.

The Double (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Double
Vlerësimi IMDb 6.5 48,098 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 725 vota

Regjizori

Aktorët

Jesse Eisenberg isSimon James / James Simon
Simon James / James Simon
Wallace Shawn isMr. Papadopoulos
Mr. Papadopoulos
Yasmin Paige isMelanie Papadopoulos
Melanie Papadopoulos
James Fox isThe Colonel
The Colonel
Rade Šerbedžija isFrightening Old Man
Frightening Old Man
Phyllis Somerville isSimon's Mother
Simon's Mother
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Out of Reach 2004
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
T2 Trainspotting (2017) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Don’t Look Back (2009) me Titra Shqip
122 2019
Dashing in December (2020)
Jawbone (2017)
Goodbye, Butterfly (2021)