Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Disciple (2020) me Titra Shqip

The Disciple (2020) me Titra Shqip

Nëse doni të ecni në këtë rrugë, mësoni të jeni të vetmuar dhe të uritur.Sep. 03, 2020India128 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sharad Nerulkar i është përkushtuar plotësisht bërjes së një këngëtari klasik indian. I futur nga babai i tij në traditën shekullore, ai gjithmonë ka punuar me trup e shpirt për të arritur maksimumin, duke bërë rrugën përmes mistereve të shenjtë dhe ritualeve të legjendave muzikore të së shkuarës. Sidoqoftë, me kalimin e viteve, Sharad do të detyrohet të gjejë një kompromis midis realitetit kompleks të jetës në Mumbait bashkëkohor dhe rrugës që ai ka zgjedhur.

The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Disciple
Vlerësimi IMDb 7.2 1,862 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 25 vota

Regjizori

Aktorët

Aditya Modak isSharad Nerulkar
Sharad Nerulkar
Arun Dravid isPandit Vinayak Pradhan
Pandit Vinayak Pradhan
Sumitra Bhave isVidushi Sindhubai Jadhav (Maai)
Vidushi Sindhubai Jadhav (Maai)
Neela Khedkar isGrandmother
Grandmother
Kristy Banerjee isShaswati Bose
Shaswati Bose
Prasad Vanarse isRajan Joshi
Rajan Joshi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Centigrade 2020
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Life in a Year 2020
CQ 2001
Music (2021) me Titra Shqip
The Hater (2020)
Risen (2016) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
Nomadland 2020
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
Frailty (2001) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip