Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
The Dig (2021)

The Dig (2021)

Nothing stays lost forever.Jan. 14, 2021United Kingdom112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1938 e veja Edith Pretty e cila beson se ka thesare antike të varrosura në tokën e saj në Sutton Hoo. Në ndihmë të saj në kërkime i vjen arkeologu Basil Brown, i pavetëdijshëm për zbulimin e rëndësishëm me të cilin do të përballet dhe që do t’i kushtojë atij neveri nga ana e autoriteteve të muzeut që duan ta marrin atë.

The Dig (2021)
The Dig (2021)
The Dig (2021)
The Dig (2021)
The Dig (2021)
The Dig (2021)
The Dig (2021)
The Dig (2021)
The Dig (2021)
Titulli origjinal The Dig
Vlerësimi IMDb 7.1 56,832 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 607 vota

Regjizori

Simon Stone
Regjizori

Aktorët

Carey Mulligan isEdith Pretty
Edith Pretty
Ralph Fiennes isBasil Brown
Basil Brown
Lily James isPeggy Piggott
Peggy Piggott
Johnny Flynn isRory Lomax
Rory Lomax
Ben Chaplin isStuart Piggott
Stuart Piggott
Ken Stott isCharles Phillips
Charles Phillips
Archie Barnes isRobert Pretty
Robert Pretty
Monica Dolan isMay Brown
May Brown
Eamon Farren isJohn Brailsford
John Brailsford
Paul Ready isJames Reid Moir
James Reid Moir
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

300: Rise of an Empire 2014
Lolita (1997) me Titra Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
After We Collided (2020) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
King Lear (2018) me Titra Shqip
To: Gerard 2020
Rose Island 2020
The Fool (2014) me Titra Shqip
Edge of the World (2021) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004