Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Delta Force (1986)

The Delta Force (1986)

Ata nuk negociojnë me terroristët ... ata i hedhin në erë!Feb. 14, 1986USA129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup terrorist palestinez rrëmben një aeroplan pasagjerësh; pasi ka dështuar në rrugën diplomatike, presidenti amerikan autorizon ndërhyrjen ushtarake. Djemtë e fortë nga “Delta Force”, një komando anti-terroriste e udhëhequr nga koloneli Alexander dhe majori McCoy, janë emëruar për të zgjidhur çështjen.

 

Shënim:

Skena spektakolare, maniaizëm i fortë dhe populizëm vulgar janë formula e thjeshtë e kësaj karikature nga prodhuesi i Rambo. Chuck Norris është aktori më i drunjtë që nga koha e Frankenstein. Filmi është shumë modest, por shikimi i fytyrës së hekurt të luftëtarit të Lee Marvin është gjithmonë një kënaqësi.

The Delta Force (1986)
The Delta Force (1986)
Titulli origjinal The Delta Force (1986) me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 5.6 19,085 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 251 vota

Regjizori

Menahem Golan
Regjizori

Aktorët

Chuck Norris isMajor Scott McCoy
Major Scott McCoy
Lee Marvin isColonel Nick Alexander
Colonel Nick Alexander
Shelley Winters isEdie Kaplan
Edie Kaplan
Martin Balsam isBen Kaplan
Ben Kaplan
Joey Bishop isHarry Goldman
Harry Goldman
Lainie Kazan isSylvia Goldman
Sylvia Goldman
George Kennedy isFather O'Malley
Father O'Malley
Susan Strasberg isDebra Levine
Debra Levine
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Tides (1998) me Titra Shqip
Sniper 1993
Archenemy 2020
Justice Society: World War II 2021
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Kickboxer 1989
The Bourne Legacy 2012
Sniper 3 2004
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
Son 2021
Wrong Turn 3: Left for Dead 2009 me Titra Shqip