Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 36 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip

The Deep Ones (2020) me Titra Shqip

Sep. 25, 2020United States83 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Një çift i martuar merr me qira një Airbnb buzë plazhit, vetëm për t’u rrethuar nga fqinjët dhe dukuritë e veçanta. Ata së shpejti zbulojnë se janë në kthetrat e një kulti misterioz dhe perëndisë së tyre të lashtë të detit.

The Deep Ones (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Deep Ones
Vlerësimi IMDb 4.2 196 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 4 vota

Regjizori

Chad Ferrin
Regjizori

Aktorët

Kelli Maroney isAmbrose Zadok
Ambrose Zadok
Robert Rhine isBuck ‘Cabby’ Hooper
Buck ‘Cabby’ Hooper
Jon Mack isMother
Mother
Robert Miano isRussel Marsh
Russel Marsh
Silvia Spross isIngrid Krauer
Ingrid Krauer
Richard Pate isObed Rayburn
Obed Rayburn
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Great White (2021) me Titra Shqip
Watchmen (2009) me Titra Shqip
Dragon Wars (2007) me Titra Shqip
Max Cloud (2020)
Archenemy 2020
Rogue One: A Star Wars Story 2016
Monsters of Man 2020
My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Species III 2004
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Zooey (2021) me Titra Shqip
Parallel 2021