Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip

The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip

Oct. 01, 2019United States166 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një betejë pa pengesa po zhvillohet midis Justice League dhe një force aliene të pandalshme të njohur vetëm si Doomsday. Vetëm Supermeni do të jetë në gjendje t’i japë fund betejës dhe të ndryshojë fytyrën e qytetit të Metropolit përgjithmonë.

The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Death and Return of Superman
Vlerësimi IMDb 7.1 3,809 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 860 vota

Regjizori

Sam Liu
Regjizori

Aktorët

Jerry O'Connell isClark Kent / Superman (voice)
Clark Kent / Superman (voice)
Rebecca Romijn isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Rainn Wilson isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Rosario Dawson isDiana Prince / Wonder Woman (voice)
Diana Prince / Wonder Woman (voice)
Jason O'Mara isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Nathan Fillion isHal Jordan / Green Lantern (voice)
Hal Jordan / Green Lantern (voice)
Christopher Gorham isBarry Allen / The Flash (voice)
Barry Allen / The Flash (voice)
Matt Lanter isArthur Curry / Aquaman (voice)
Arthur Curry / Aquaman (voice)
Shemar Moore isVictor Stone / Cyborg (voice)
Victor Stone / Cyborg (voice)
Nyambi Nyambi isMartian Manhunter (voice)
Martian Manhunter (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Game of Death (1978) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Wish Dragon (2021) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Suicide Squad: Hell to Pay (2018) me Titra Shqip
Bullets, Blood & a Fistful of Ca$h (2006) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Batman: The Long Halloween, Part Two (2021) me Titra Shqip
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) me Titra Shqip
Afghan Knights (2007) me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021