Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 21 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip

The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip

Ata që ndryshuan do të ndryshojnë gjithçka.Jul. 25, 2018United States105 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

16 vjeçarja Ruby Daly kurrë nuk e kishte menduar se mund t’i mbijetonte murtajës së tmerrshme që vrau 98 përqind të fëmijëve amerikanë. Në vend të kësaj ajo ka pasur sukses dhe si të gjithë ata që kanë mbijetuar ajo ka fuqi të mbinatyrshme. Ato përshkruhen duke përdorur një ngjyrë: jeshilët janë super inteligjentë, blutë kanë telekinesis, të verdhët kontrollojnë energjinë elektrike, portokallët kanë fuqi mbi mendjet e njerëzve të tjerë dhe të kuqtë dominojnë zjarrin. Ruby është një portokalli dhe si e tillë ajo është e rrezikshme. Ajo dërgohet në Thurmond në një kamp të shokëve të saj, nga ku arratiset duke pasur frikë për të ardhmen. Nga ai moment, ekzistenca e saj do të ndryshojë përgjithmonë.

The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Darkest Minds
Vlerësimi IMDb 5.7 29,927 vota
Vlerësimi TMDb 7 2,115 vota

Regjizori

Jack Gill
Regjizori

Aktorët

Harris Dickinson isLiam Stewart
Liam Stewart
Patrick Gibson isClancy Gray
Clancy Gray
Skylan Brooks isCharles 'Chubs' Meriwether
Charles 'Chubs' Meriwether
Mandy Moore isCate Connor
Cate Connor
Miya Cech isSuzume
Suzume
Grace DeAmicis isGrace Somerfield
Grace Somerfield
Faye Foley isSam Dahl
Sam Dahl
Mark O'Brien isRob Meadows
Rob Meadows
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night of the Sicario 2021
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Brothers by Blood (2021) me Titra Shqip
A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Chaos Walking 2021
Ant-Man 2015
The Delta Force (1986)
Minamata (2020) me Titra Shqip
Jason Bourne 2016