Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 116 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2mixdrop.co
  • Server 3evoload.io
  • Server 4voe.sx
The Cutting Edge 1992

The Cutting Edge 1992

The ultimate love/skate relationshipMar. 27, 1992United States101 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy ish-olimpistë, njëri një patinator figurash dhe tjetri një lojtar hokej, lidhin shpresat e tyre për një goditje të fundit në lavdinë olimpike mbi njëri-tjetrin. Kjo, sigurisht, nëse ata mund të shmangin vrasjen e njëri-tjetrit gjatë procesit …

The Cutting Edge 1992
The Cutting Edge 1992
The Cutting Edge 1992
Titulli origjinal The Cutting Edge
Vlerësimi IMDb 6.9 19,043 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 229 vota

Regjizori

Aktorët

D. B. Sweeney isDoug Dorsey
Doug Dorsey
Moira Kelly isKate Moseley
Kate Moseley
Roy Dotrice isAnton Pamchenko
Anton Pamchenko
Terry O'Quinn isJack Moseley
Jack Moseley
Dwier Brown isHale Forrest
Hale Forrest
Chris Benson isWalter Dorsey
Walter Dorsey
Kevin Peeks isBrian Newman
Brian Newman
Barry Flatman isRick Tuttle
Rick Tuttle
Rachelle Ottley isLorie Peckarovski
Lorie Peckarovski
Steve Sears isSpindler
Spindler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Little Fish (2021) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Brilliantlove (2010) me Titra Shqip
Our Friend (2021) me Titra Shqip
Sweet Girl (2021) me Titra Shqip
No Man’s Land (2001) me Titra Shqip
The Stonebreaker (2020) me Titra Shqip
The Princess Switch 3: Romancing the Star (2021) me Titra Shqip
Logan 2017
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
Benny Loves You (2019) me Titra Shqip