Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Cure (2020)

The Cure (2020)

May. 15, 2020United States37 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt, një virus misterioz ka pushtuar një pjesë të madhe të popullsisë së botës. Pas infektimit, ai vret te infektuarin brenda një dite. Nuk ka shërim të përhershëm, vetëm një serum i përkohshëm që rivendoset çdo 24 orë. Vajza e re e mercenarit të Noeut, e forcave speciale, është një nga të infektuarit. Kur një kurë e përhershme vidhet nga një laborator sekret nga një organizatë misterioze terroriste, Noeu rekrutohet për ta rimarrë atë dhe në fund të shpëtoje jetën vajzës së tij. Ajo që fillon si një mision tashmë i rrezikshëm kthehet në një mankth kur terroristët sjellin pesëmbëdhjetë automjete të blinduara i mbushur me njëqind vrasës të stërvitur të armatosur deri në dhëmbë me pushkë sulmuese, granata dhe madje edhe një raketëhedhës. Për më tepër, organizata e fshehtë qeveritare që punësoi Noenë mund të ketë gjithashtu motive të fshehta për shërimin. Tani Noeut i duhet të garojë me kohën për të mbrojtur një gjë që mund t’i shpëtojë jetën vajzës së tij ndërsa ndjekja kthehet në një simfoni të veprimit ultravjollcë; mbushur me masakra automjetesh,…

The Cure (2020)
Titulli origjinal The Cure
Vlerësimi IMDb 6.9 737 vota
Vlerësimi TMDb 8 4 vota

Regjizori

Ahmet Atalay
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
Transformers: The Last Knight 2017
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Xtreme (2021) me Titra Shqip
Romeo Must Die 2000
The Comeback Trail (2020)
Kickboxer: Vengeance 2016
Thor: Ragnarok (2017) me Titra Shqip
Sniper: Ghost Shooter 2016
The Girl from the Naked Eye (2012)