Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Crow (1994) me Titra Shqip

The Crow (1994) me Titra Shqip

Besoni në engjëj.May. 11, 1994USA102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në prag të Halloween, muzikanti i errët Eric Draven vritet brutalisht me të dashurën e tij nga një bandë e droguar. Pikërisht një vit më vonë, Eric ringjallet, i zbehtë, i veshur me të zeza dhe i shoqëruar nga një korb misterioz. I pavdekshëm, ai gjuan vrasësit dhe udhëheqësin e tyre, Dollar, por ky i fundit, falë të dashurës së tij, një eksperte e okultizmit, e vë atë në vështirësi.

The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
The Crow (1994) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Crow
Vlerësimi IMDb 7.6 172,418 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 2,771 vota

Regjizori

Aktorët

Brandon Lee isEric Draven
Eric Draven
Ernie Hudson isSergeant Albrecht
Sergeant Albrecht
Michael Wincott isTop Dollar
Top Dollar
Sofia Shinas isShelly Webster
Shelly Webster
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

RED (2010) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
Reminiscence (2021) me Titra Shqip
Sniper 3 2004
The Mist (2007) me Titra Shqip
The Patriot 2000
No Sudden Move (2021) me Titra Shqip
Die Hard 3: With a Vengeance (1995) me Titra Shqip
X-Men: Apocalypse 2016
Iron Man 2 (2010) me Titra Shqip
Secret Magic Control Agency 2021