Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Cooler (2003)

The Cooler (2003)

When your life depends on losing... the last thing you need is lady luck.Nov. 26, 2003United States101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bernie Lootz është lojtari më i mjerë në të gjithë Las Vegas. Privatësia e tij është një katastrofë dhe ai i detyrohet një borxhi të madh Shelly, bosit të kazinosë Shangri-la që i shpëtoi jetën vite më parë. Në shpërblim, Bernie duhej të vinte fatin e tij të keq në shërbim të botës së krimit: thjesht ulej në një tavolinë kazinoje ku një lojtar po fiton për t’i dhënë fund fatit të mirë. Kur i kanë mbetur vetëm disa ditë borxh, Bernie takon Natalie, një kameriere të re me të cilën dashurohet në mënyrë të pashmangshme dhe e cila do t’i sjellë fat. Por edhe shumë telashe, sidomos me Shelly …

The Cooler (2003)
The Cooler (2003)
The Cooler (2003)
The Cooler (2003)
The Cooler (2003)
The Cooler (2003)
The Cooler (2003)
Titulli origjinal The Cooler
Vlerësimi IMDb 6.9 32,886 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 222 vota

Regjizori

Wayne Kramer
Regjizori

Aktorët

William H. Macy isBernie Lootz
Bernie Lootz
Alec Baldwin isShelly Kaplow
Shelly Kaplow
Maria Bello isNatalie Belisario
Natalie Belisario
Paul Sorvino isBuddy Stafford
Buddy Stafford
Ron Livingston isLarry Sokolov
Larry Sokolov
Joey Fatone isJohnny Cappella
Johnny Cappella
Arthur J. Nascarella isNicky Fingers Bonnatto
Nicky Fingers Bonnatto
M.C. Gainey isHighway Officer
Highway Officer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Secret Society 2021
Stuck Apart (2021)
Diary of a Mad Black Woman 2005
Zooey (2021) me Titra Shqip
Making Love 2000
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Christmas on Ice 2020
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
Another Round 2020 me Titra Shqip