Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Clovehitch Killer (2018)

The Clovehitch Killer (2018)

Nov. 16, 2018United States109 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tyler Burnside është një skaut, vullnetar në kishën lokale dhe vepron si bir i përkushtuar i një njeriu të respektuar. Vetëm një gjë shqetëson qytetin e qetë ku ai jeton: vrasjet e pazgjidhura të dhjetë grave të torturuara barbarisht dhe të vrara nga një psikopat, të cilat ndodhën një dekadë më parë. Kur zbulon disa imazhe shqetësuese që babai i tij i mban të fshehta, Tyler fillon të dyshojë se njeriu të cilit i beson më shumë në botë mund të jetë vrasësi serik, i gatshëm për të goditur përsëri.

The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
The Clovehitch Killer (2018)
Titulli origjinal The Clovehitch Killer
Vlerësimi IMDb 6.6 20,081 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 342 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Quiet Place Part II 2021 me Titra Shqip
Evil Dead II 1987 me titra shqip
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
The Last King of Scotland 2006 me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
Malik (2021) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
The Uninvited (2009) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Pagglait 2021