Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Claus Family (2020) me Titra Shqip

The Claus Family (2020) me Titra Shqip

Dec. 07, 2020BE96 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur gjyshi i tij sëmuret befas, Jules që urren festat mëson për trashëgiminë magjike të familjes së tij dhe kupton se ai është e vetmja shpresë për të shpëtuar Krishtlindjet.

The Claus Family (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal De Familie Claus
Vlerësimi IMDb 5.6 1,109 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 41 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Murder Bury Win (2020)
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)
Sherlock Gnomes 2018 me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
Dragon Rider (2020) me Titra Shqip
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch (2005) me Dublim Shqip
Godmothered 2020
Ne Zha (2019) me Dublim Shqip
Home Sweet Home Alone (2021) me Titra Shqip
Wrath of the Titans 2012
Clifford the Big Red Dog (2021) me Titra Shqip
The Suicide Squad (2021) me Titra Shqip