Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Circus (1928) me Titra Shqip

The Circus (1928) me Titra Shqip

Cirku është këtu!Jan. 06, 1928United States72 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

I gabuar për një hajdut, Charlot përfshihet në një nga arratisjet e tij të guximshme. Aksidentalisht përfundoi në një cirk, ai gabohet për kllounin dhe fiton pa dashje një sukses kumbues. Dashuria vë një dorë në të: njeriu i vogël, në fakt, dashurohet me kalorësen e bukur.

The Circus (1928) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Circus
Vlerësimi IMDb 8.1 31,100 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 474 vota

Regjizori

Aktorët

Al Ernest Garcia isThe Circus Proprietor and Ring Master
The Circus Proprietor and Ring Master
Merna Kennedy isCircus Proprietor's Stepdaughter
Circus Proprietor's Stepdaughter
George Davis isA Magician
A Magician
Henry Bergman isAn Old Clown
An Old Clown
Tiny Sandford isThe Head Property Man
The Head Property Man
John Rand isAn Assistant Property Man / Clown
An Assistant Property Man / Clown
Steve Murphy isA Pickpocket
A Pickpocket
Chester A. Bachman isCop (uncredited)
Cop (uncredited)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bad Trip (2021) me Titra Shqip
Carnaval (2021) me Titra Shqip
Man About Dog 2004
The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Atonement (2007) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Soul (2020)
A Cinderella Story: Starstruck (2021) me Titra Shqip
Decadencia (2015) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Delta Farce 2007 me Titra Shqip