Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip

Kthehuni te magjia. Kthehuni te shpresa. Kthehuni në Narnia.Dec. 02, 2010United States113 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lucy dhe Edmund Pevensie papritur kthehen në Narnia me kushëririn e tyre Eustace për t’u takuar me Princ Kaspian, tani mbret dhe për të udhëtuar me të në anijen mbretërore në kërkim të shtatë Lordëve të Narnia, të cilët janë zhdukur prej kohësh. Gjatë udhëtimit aventuresk do të ketë takime të jashtëzakonshme: dragonj dhe xhuxha, krijesa ujore të çuditshme dhe ishuj të mrekullueshëm.

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
Vlerësimi IMDb 6.3 144,884 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 4,389 vota

Regjizori

Michael Apted
Regjizori

Aktorët

Georgie Henley isLucy Pevensie
Lucy Pevensie
Skandar Keynes isEdmund Prevensie
Edmund Prevensie
Ben Barnes isCaspian
Caspian
Will Poulter isEustace Scrubb
Eustace Scrubb
Gary Sweet isDrinian
Drinian
Terry Norris isLord Bern
Lord Bern
Bruce Spence isLord Rhoop
Lord Rhoop
Bille Brown isCoriakin
Coriakin
Laura Brent isLiliandil
Liliandil
Colin Moody isAuctioneer
Auctioneer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020
The Old Ways (2020) me Titra Shqip
Mortal Kombat 1995
X-Men: The Last Stand 2006
Skyfall (2012) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Transformers: Dark of the Moon 2011
Moonbound (2021) me Titra Shqip
A Writer’s Odyssey 2021
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip