Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip

E keqja ka mbretëruar për 100 vjet ...Dec. 07, 2005United Kingdom143 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lucy, Edmund, Peter dhe Susan Pevensie hyjnë në një dollap dhe zbulojnë se është hyrja në botën e magjepsur të Narnia. Në këtë tokë një shtrigë e keqe ka hedhur magjinë e acarit të përjetshëm. Forcat e së mirës, ​​të udhëhequra nga një luan krenar, duhet të përplasen me ato të së keqes për të shpëtuar Narnia dhe katër vëllezërit e gjejnë veten të përfshirë në betejë …

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
Vlerësimi IMDb 6.9 373,527 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 7,928 vota

Regjizori

Aktorët

Georgie Henley isLucy Pevensie
Lucy Pevensie
Skandar Keynes isEdmund Pevensie
Edmund Pevensie
William Moseley isPeter Pevensie
Peter Pevensie
Anna Popplewell isSusan Pevensie
Susan Pevensie
Tilda Swinton isWhite Witch
White Witch
James McAvoy isMr. Tumnus
Mr. Tumnus
Jim Broadbent isProfessor Kirke
Professor Kirke
Kiran Shah isGinarrbrik
Ginarrbrik
James Cosmo isFather Christmas
Father Christmas
Judy McIntosh isMrs. Pevensie
Mrs. Pevensie
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
3-D Sex and Zen: Extreme Ecstasy (2011) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter II: The Serpent Gift (2019) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Spider-Man: Far From Home (2019) me Titra Shqip
Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip
The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) me Titra Shqip
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Sahara (2017) me Dublim Shqip