Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip

The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip

Sep. 01, 1959United Kingdom119 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një antologji e tre filmave të shkurtër të famshëm nga Chaplin: Jetë Qeni (1918), Ushtari Charli (1918) dhe Pelegrini (1923). Vetë Chaplin nënshkruan komentin origjinal muzikor dhe ndërhyrjet lidhëse. Vëzhgime interesante retrospektive mbi Ushtari Charli, i cili sipas autorit është vendosur në epokën “para-atomike”.

The Chaplin Revue (1959) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Chaplin Revue
Vlerësimi IMDb 7.7 1,252 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 18 vota

Regjizori

Aktorët

Charlie Chaplin isNarrator / Various
Narrator / Various
Albert Austin isVarious (archive Footage)
Various (archive Footage)
Henry Bergman isVarious (archive footage)
Various (archive footage)
Syd Chaplin isVarious (archive footage)
Various (archive footage)
Edna Purviance isVarious (archive footage)
Various (archive footage)
Mack Swain isVarious (archive footage)
Various (archive footage)
Loyal Underwood isVarious (archive footage)
Various (archive footage)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

I Love You Phillip Morris (2009) me Titra Shqip
Queen Bees (2021) me Titra Shqip
Extract (2009) me Titra Shqip
Ex Drummer (2007) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014
Pagglait 2021
Vivo (2021) me Titra Shqip
Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip