Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Center of the World (2001) me Titra Shqip

The Center of the World (2001) me Titra Shqip

Apr. 19, 2001USA88 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Richard punoi shumë për një vit, me fotografinë e Reagan në tryezën e tij, dhe tani ai ka një llogari bankare nëntë-shifrore. Ai meriton një pushim: ndoshta me Firence (bateriste punk ditën, striptiste natën), të cilën e ka parë prej javësh. Për dhjetë mijë dollarë ai i ofron asaj një fundjavë: ajo pranon, megjithatë duke vënë një seri aksionesh midis urisë së Richard për seks dhe frikës së tij të madhe.

The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Center of the World
Vlerësimi IMDb 5.8 4,841 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 33 vota

Regjizori

Wayne Wang
Regjizori

Aktorët

Peter Sarsgaard isRichard Longman
Richard Longman
Molly Parker isFlorence
Florence
Karry Brown isLap Dancer
Lap Dancer
Alisha Klass isPandora Stripper
Pandora Stripper
Mel Gorham isRoxanne
Roxanne
Lisa Newlan isPorn Site Woman
Porn Site Woman
Jason McCabe isPete (as Jason Mccabe Calacanis)
Pete (as Jason Mccabe Calacanis)
Travis Miljan isDog Owner
Dog Owner
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

American Animals (2018) me Titra Shqip
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Palmer (2021)
Irreversible (2002) me Titra Shqip
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Immortals 2011
Riphagen the Untouchable (2016) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Pieces of a Woman 2020
Monster (2018)
Cruel Intentions 3 2004
Flashback (2021) me Titra Shqip