Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 57 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Card Counter (2021) me Titra Shqip

The Card Counter (2021) me Titra Shqip

Korr atë që mbjell.Sep. 03, 2021United Kingdom111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

William Tell është një lojtar bixhozi dhe ish ushtarak. E tëra që ai dëshiron është të luajë letra kur një ditë ekzistenca e tij spartane përmbyset nga njohja me Cirk, një i ri i pambrojtur që kërkon ndihmë me planin e tij të hakmarrjes kundër një koloneli. Në marrëdhënien e tij me Cirk, Tell sheh një shans për shpengim dhe, me mbështetjen e agjentit misterioz La Linda, vendos të fitojë Serinë Botërore të Pokerit në Las Vegas, duke lëvizur nga kazino në kazino. Sidoqoftë, mbajtja e Cirk në rrugën e duhur rezulton e pamundur dhe Tell -i tërhiqet në errësirën e së kaluarës së tij.

The Card Counter (2021) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
The Card Counter (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Card Counter
Vlerësimi IMDb 6.6 2,293 vota
Vlerësimi TMDb 7 75 vota

Regjizori

Paul Schrader
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip
Jack Strong (2014) me Titra Shqip
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
The Girl from the Song 2017
Haseen Dillruba (2021) me Titra Shqip
Hollow Man II 2006
Vanquish 2021
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
The Sicilian Clan 1969
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Echo Boomers (2020)
A Broken Life (2007) me Titra Shqip