Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip

The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip

Ata kurrë nuk do të lejonin që e vërteta të vinte mes tyre.Sep. 09, 2008USA114 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vëllezërit Bloom, dy të rinj që sigurojnë jetesën nga mashtrimet e vogla dhe të mëdha, takojnë një trashëgimtare të bukur e cila do ua ndryshojë jetën përgjithmonë. Penelope e re, e zgjedhur nga të dy si viktima e ardhshme e keqbërjeve të tyre, kthehet në vend të kësaj në një bashkëpunëtore për një plan të ri, madhështor. Loja ekipore mes dy vëllezërve rrezikon të ndahet kur njëri prej tyre bie çmendurisht në dashuri me Penelopën.

The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Brothers Bloom
Vlerësimi IMDb 6.8 49,916 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 450 vota

Regjizori

Sean Guest
Regjizori

Aktorët

Rachel Weisz isPenelope Stamp
Penelope Stamp
Rinko Kikuchi isBang Bang
Bang Bang
Ricky Jay isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Zachary Gordon isYoung Bloom
Young Bloom
Max Records isYoung Stephen
Young Stephen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Silk Road (2021) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
Elizabethtown (2005) me Titra Shqip
Inferno 1999
Click (2006) me Titra Shqip
Tag (2018) me Titra Shqip
Half Brothers (2020)
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
The Circus (1928) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
The Comeback Trail (2020)
Gone Girl (2014) me Titra Shqip