Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Breed (2006) me Titra Shqip

The Breed (2006) me Titra Shqip

Le të fillojë ndjekja.May. 17, 2006Germany90 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Miqtë e kolegjit Nicki, Matt, John, Sara dhe Noah kanë vendosur të kalojnë një fundjavë në një ishull në dukje të shkretë. Pasi gjetën një kufomë të shqyer dhe të copëtuar, të pestë e kuptojnë se vendi nuk është i pabanuar dhe se i pret një luftë e ashpër për mbijetesë …

The Breed (2006) me Titra Shqip
The Breed (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Breed
Vlerësimi IMDb 5.1 12,711 vota
Vlerësimi TMDb 5 225 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Murder Bury Win (2020)
Wrong Place, Wrong Time 2021
Gaia (2021) me Titra Shqip
Species II 1998
Terminator 2: Judgment Day 1991
X2: X-Men United 2003
The Hills Have Eyes 2006
Natasha 2007
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Jindabyne 2006