Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip

The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip

Ndarja sapo u bë më e lehtëMay. 03, 2018New Zealand82 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Mel dhe Jen, dy gra që janë cinike për çështjet e zemrës, të cilat më pas zbuluan vite më parë se ishin ngacmuar nga i njëjti burrë, drejtojnë një biznes që siguron ndarje për çiftet e palumtur. Sidoqoftë, kur njëra nga të dyja fillon të zhvillojë një ndërgjegje të ndryshme, miqësia e tyre rrezikohet.

The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
The Breaker Upperers (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Breaker Upperers
Vlerësimi IMDb 5.9 5,737 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 162 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Group Sex (2010) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
The Cutting Edge 1992
The Muppets (2011) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Sex and the City 2 (2010) me Titra Shqip
21 Jump Street 2012