Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip

The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip

Një moment që ajo nuk mund të rezistonte. Një obsesion që ai nuk mund ta kontrollojë.Jan. 23, 2015USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kohët e fundit e ndarë nga burri i saj dhe me një djalë adoleshent të ngacmuar, mësuesja Claire Peterson (Jennifer Lopez) po përpiqet të bëjë një kuptim të ri të ekzistencës së saj. Ndërsa emërimet që ajo korrigjon rezultojnë të pasuksesshme, takimi me 19-vjeçarin Noah (Ryan Guzman), një fqinj i ri, do të kthehet në diçka të rrezikshme për jetën dhe familjen e saj.

The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
The Boy Next Door (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Boy Next Door
Vlerësimi IMDb 4.7 40,637 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 1,755 vota

Regjizori

Rob Cohen
Regjizori

Aktorët

Jennifer Lopez isClaire Peterson
Claire Peterson
Ryan Guzman isNoah Sandborn
Noah Sandborn
Ian Nelson isKevin Peterson
Kevin Peterson
John Corbett isGarrett Peterson
Garrett Peterson
Kristin Chenoweth isVicky Lansing
Vicky Lansing
Hill Harper isPrincipal Edward Warren
Principal Edward Warren
Lexi Atkins isAllie Callahan
Allie Callahan
François Chau isDetective Johnny Chou
Detective Johnny Chou
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Franklyn (2008) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip
Collection (2021) me Titra Shqip
Active Shooter 2020
Exorcist: The Beginning (2004) me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Prey (2021) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip
The Silence of the Lambs 1991
Reasonable Doubt (2014) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip