Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Boy Behind the Door (2021) me Titra Shqip

The Boy Behind the Door (2021) me Titra Shqip

Jul. 29, 2021United States88 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bobby dhe shoku i tij më i mirë Kevin rrëmbehen dhe çohen në një shtëpi të izoluar. Bobby arrin të shpëtojë, por kur dëgjon Kevin që i lutet dëshpërimisht për ndihmë, kupton se nuk mund ta braktisë atë.

The Boy Behind the Door (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Boy Behind the Door
Vlerësimi IMDb 6.6 101 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

False Positive (2021) me Titra Shqip
Bad Moon 1996
8 (2020) me Titra Shqip
The Djinn (2021)
The Heiress 2021
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
Trick ‘r Treat (2007) me Titra Shqip
The Scary House (2020)
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Escape Room: Tournament of Champions (2021) me Titra Shqip
Prey (2007) me Titra Shqip