Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Bourne Supremacy 2004

The Bourne Supremacy 2004

Ata duhet ta kishin lënë vetëm.Jul. 23, 2004USA108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jason Bourne, i cili ka braktisur jetën e tij si një agjent sekret, është i detyruar të kthehet në një mision për të gjetur se kush ka kryer një vrasje të dyfishtë duke ia hedhur fajin atij.

 

Disa fjalë rreth filmit:- The Bourne Supremacy 2004 me Titra Shqip

Regjia shkoi nga Doug Liman (i cili mbetet producent ekzekutiv) te Paul Greengrass, i cili aplikon aftësinë nervore për nënshkrimin e tij në thriller, me shumë nga afër dhe shkurtime të shpejta të redaktimit.

Një stil që jep më të mirën e tij në identifikimin e menjëhershëm të vendndodhjeve (jo i parëndësishëm, edhe nëse, si gjithmonë në këto filma, mbetet i dyshuari “turistik”) dhe në sekuencën e pritës në Alexanderplatz, mes turmës së demonstruesve.

The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
The Bourne Supremacy 2004
Titulli origjinal The Bourne Supremacy 2004 me Titra Shqip
Vlerësimi IMDb 7.7 438,936 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 5,719 vota

Regjizori

Dan Bradley
Regjizori

Aktorët

Matt Damon isJason Bourne
Jason Bourne
Franka Potente isMarie Helene Kreutz
Marie Helene Kreutz
Brian Cox isWard Abbott
Ward Abbott
Julia Stiles isNicky Parsons
Nicky Parsons
Gabriel Mann isDanny Zorn
Danny Zorn
Joan Allen isPamela Landy
Pamela Landy
Tom Gallop isTom Cronin
Tom Cronin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Wolverine 2013
Sarileru Neekevvaru 2020
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984
Gorgeous 1999 me Titra Shqip
300: Rise of an Empire 2014
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip
Che: Part Two (2009) me Titra Shqip
American Samurai 1992
Army of One 2020 me Titra Shqip
After the Wedding 2006
Redemption Day 2021
I, Robot 2004