Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 804 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip

The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip

Koha e lojrave mbaroi..Jul. 01, 2021United States107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vëllezërit Templeton, Tim dhe Ted, janë rritur dhe janë larguar në mënyrë të pashmangshme nga njëri-tjetri. Tim tani është i martuar me Carol, ai është babai i Tabitha, një vajzë shtatë vjeçare dhe e Tinës së vogël, por ai qëndron në shtëpi. Nga ana tjetër, Ted është CEO i një fondi të rëndësishëm mbrojtës. Tabitha, e cila është më e mira në klasën e saj, ka xhaxhain e saj si një idhull dhe do të donte të bëhej si ai, por babai i saj ka frikë se ajo po ecën përpara pak, duke humbur pjesën më të mirë të fëmijërisë. Kur Tina e vogël zbulohet të jetë një agjente sekrete në një mision për të gjetur se cilat sekrete po fsheh themeluesi misterioz i shkollës së Tabitha, Tim dhe Ted e gjejnë veten që duhet të punojnë së bashku edhe një herë dhe të rizbulojnë atë që ka vërtet rëndësi.

The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Boss Baby: Family Business
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota
Vlerësimi TMDb 7.7 139 vota

Regjizori

Tom McGrath
Regjizori

Aktorët

Alec Baldwin isTheodore Templeton (voice)
Theodore Templeton (voice)
James Marsden isTim Templeton (voice)
Tim Templeton (voice)
Jeff Goldblum isDr. Armstrong (voice)
Dr. Armstrong (voice)
Eva Longoria isCarol Templeton (voice)
Carol Templeton (voice)
Lisa Kudrow isJanice Templeton (voice)
Janice Templeton (voice)
Jimmy Kimmel isTed Templeton (voice)
Ted Templeton (voice)
Amy Sedaris isTina Templeton (voice)
Tina Templeton (voice)
Ariana Greenblatt isTabitha Templeton (voice)
Tabitha Templeton (voice)
James McGrath isWizzie (voice)
Wizzie (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mitchells vs. The Machines 2021
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Transformers 2007
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
Avengers: Endgame 2019 me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip