Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009

The Boondock Saints II: All Saints Day 2009

The Saints Are CallingNov. 24, 2009United States118 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vëllezërit Mc Manus (Sean Patrick Flanery dhe Norman Reedus) po jetojnë një ekzistencë të qetë në Irlandë me babanë e tyre, por kur babai i tyre i dashur vritet nga një ushtri e panjohur, dyshja vendosin menjëherë të kthehen në Boston, me qëllimin e përbashkët për të kapur ata që janë përgjegjës për vrasjen dhe vendosjen e drejtësisë.

The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
The Boondock Saints II: All Saints Day 2009
Titulli origjinal The Boondock Saints II: All Saints Day
Vlerësimi IMDb 6.3 61,894 vota
Vlerësimi TMDb 6 523 vota

Regjizori

Troy Duffy
Regjizori

Aktorët

Sean Patrick Flanery isConnor MacManus
Connor MacManus
Norman Reedus isMurphy MacManus
Murphy MacManus
Billy Connolly isPoppa Il Duce
Poppa Il Duce
Julie Benz isEunice Bloom
Eunice Bloom
Peter Fonda isThe Roman
The Roman
Judd Nelson isConcezio Yakavetta
Concezio Yakavetta
Bob Marley isDetective Greenly
Detective Greenly
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Delta Farce 2007 me Titra Shqip
Wrong Turn 4: Bloody Beginnings 2011 me Titra Shqip
Outside the Wire 2021
Payback 2021
School’s Out Forever 2021
Deadpool 2016
Don’t Tell a Soul (2020)
Waar (2013)
Great White (2021)
Wonder Woman 2017
Sniper: Assassin’s End 2020
Gorgeous 1999 me Titra Shqip