Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4fcom
The Boondock Saints 1999

The Boondock Saints 1999

Thy Kingdom Come. Thy Will Be Done.Jan. 22, 1999United States108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një kishë në Boston, Dita e Shën Patrikut, mesha e mëngjesit. Ndërsa prifti shpërndan bekimin, dy vëllezërit irlandezë, Konor dhe Murfi, po ecin drejt altarit për të puthur këmbët e Mëshiruesit. Pas pak, të dy kthehen në fabrikë dhe, pasi të ketë mbaruar puna, ata shkojnë në një pijetore në mbrëmje. Të nesërmen në mëngjes, detektivi i FBI Smeker thirret në skenën e vrasjes së dy mafiozëve rusë, Vladdy dhe Chekhov. Ndërkohë Connor dhe Murphy janë në spital duke kërkuar trajtim për plagët e tyre në përleshjen me armë.

The Boondock Saints 1999
The Boondock Saints 1999
The Boondock Saints 1999
The Boondock Saints 1999
The Boondock Saints 1999
The Boondock Saints 1999
The Boondock Saints 1999
The Boondock Saints 1999
Titulli origjinal The Boondock Saints
Vlerësimi IMDb 7.8 229,681 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 1,717 vota

Regjizori

Troy Duffy
Regjizori

Aktorët

Norman Reedus isMurphy McManus
Murphy McManus
Sean Patrick Flanery isConnor McManus
Connor McManus
Willem Dafoe isPaul Smecker
Paul Smecker
David Ferry isDetective Dolly
Detective Dolly
Brian Mahoney isDetective Duffy
Detective Duffy
Bob Marley isDetective Greenly
Detective Greenly
Carlo Rota isYakavetta
Yakavetta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Raiders of the Lost Ark 1981
Superman vs. The Elite (2012) me Titra Shqip
Taxi Driver (1976)
The Comeback Trail (2020)
Superman Returns (2006) me Titra Shqip
Cruella (2021) me Titra Shqip
Infidel 2019
Bridge of Dragons 1999
Dawn of the Beast 2021
Interview with the Assassin 2002
The Sicilian Clan 1969
The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) me Titra Shqip