Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Blind Side (2009) me Titra Shqip

The Blind Side (2009) me Titra Shqip

Bazuar në historinë e jashtëzakonshme të vërtetëNov. 20, 2009USA129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ai midis Michael Oher (Quinton Aaron) dhe Touhys është një takim i destinuar për të ndryshuar jetën e tyre përgjithmonë: ai është një afro-amerikan i ri i pastrehë, familja e tij, e bardhë dhe e mesme, e gatshme për ta birësuar. Djali gjen dashurinë, shansin për t’u bërë i kulturuar dhe mundësinë e madhe për të luajtur në një ekip futbolli dhe për t’u bërë kampion. Touhys, në këmbim, do të jenë në gjendje të gjejnë veten.

The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Blind Side
Vlerësimi IMDb 7.6 305,745 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 4,605 vota

Regjizori

Aktorët

Sandra Bullock isLeigh Anne Tuohy
Leigh Anne Tuohy
Tim McGraw isSean Tuohy
Sean Tuohy
Quinton Aaron isMichael Oher
Michael Oher
Jae Head isS.J. Tuohy
S.J. Tuohy
Lily Collins isCollins Tuohy
Collins Tuohy
Ray McKinnon isCoach Cotton
Coach Cotton
Kim Dickens isMrs. Boswell
Mrs. Boswell
Adriane Lenox isDenise Oher
Denise Oher
Kathy Bates isMiss Sue
Miss Sue
Catherine Dyer isMrs. Smith
Mrs. Smith
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blade Runner (1982) me Titra Shqip
Fifty Shades Darker (2017) me Titra Shqip
Dr. Bird’s Advice for Sad Poets 2021
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Funny People (2009) me Titra Shqip
Promising Young Woman 2020
Sex and Breakfast (2007) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
Seven Pounds 2008 me Titra Shqip