Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Beast 2020

The Beast 2020

Nov. 27, 2020Italy90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Leonida Riva (Fabrizio Gifuni) është një veteran i errët dhe i vetmuar i luftës, me një të kaluar si Kapiten i Parë në Forcat Speciale të Ushtrisë. Jeta dhe puna e kanë çuar Rivain gjithnjë e më larg familjes. Djali i tij i madh, Mattia, nuk e ka falur kurrë, ndërsa vajza e tij Teresa e adhuron atë pa kushte. Por një ngjarje tragjike do ta detyrojë Leonidas të shndërrohet përsëri në diçka që ai besonte se ishte varrosur në të kaluarën e tij.

The Beast 2020
The Beast 2020
The Beast 2020
Titulli origjinal La Belva
Vlerësimi IMDb 5.2 3,717 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 207 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Active Shooter 2020
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip
X-Men Origins: Wolverine 2009
Diary of a Mad Black Woman 2005
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005
Finding ‘Ohana (2021)
Mission: Possible 2021
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny (2016) me Titra Shqip
Spider-Man 2 (2004) me Titra Shqip