Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 39 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Barber 2002

The Barber 2002

Darkness can do strange things to a manDec. 31, 2002Canada94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Revelstoke, një qytet i largët në Alaskën veriore, dimri i gjatë, i ftohtë dhe i errët po vjen si gjithmonë kur trupi i një vajze, e vrarë brutalisht, është gjetur. Askush nuk mund të dyshojë në Dexter Miles, berberin, por kur mëson për zbulimin e trupit – gjë që ai shpresonte se nuk do të ndodhte para pranverës dhe shkrirjes – ai fillon të ndiejë frymë në qafë. Një frikë që zgjon tek ai dëshirën për të vrarë: një ndjenjë që fillon ta pëlqejë shumë.

The Barber 2002
Titulli origjinal The Barber
Vlerësimi IMDb 5.7 1,232 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 18 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Knowing (2009) me Titra Shqip
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Jakob’s Wife 2021
Rest Stop (2006) me Titra Shqip
The New Mutants 2020
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip
Slaxx (2020) me Titra Shqip
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Butchers (2021) me Titra Shqip
Locked Up (2017) me Titra Shqip
Naandhi 2021
The Score (2001) me Titra Shqip