Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Avengers (2012) me Titra Shqip

The Avengers (2012) me Titra Shqip

Kërkohet një asamble.Apr. 25, 2012United States143 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për shkak të komploteve të errëta të krijuara nga Loki i frikshëm, Nick Fury (Samuel L. Jackson), drejtori i agjencisë ndërkombëtare të paqes SHIELD, e gjen veten përballë një kërcënimi të ri që rrezikon të rrezikojë të ardhmen e tokës dhe mbijetesën e të gjithë njerëzimit. Për të shmangur skenarin apokaliptik, ai pastaj vendos të thërrasë një njësi krize, të përbërë nga superheronj si Iron Man (Robert Downey Jr.), Hulk (Mark Ruffalo), Thor (Chris Hemsworth) dhe Captain America (Chris Evans), dhe për t’ua besuar atyre çështjen delikate.

The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
The Avengers (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Avengers
Vlerësimi IMDb 8 1,284,893 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 24,799 vota

Regjizori

Joss Whedon
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo isBruce Banner / The Hulk
Bruce Banner / The Hulk
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Cobie Smulders isMaria Hill
Maria Hill
Clark Gregg isPhil Coulson
Phil Coulson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
The Transporter Refueled (2015) me Titra Shqip
Solo: A Star Wars Story 2018
Zack Snyder’s Justice League 2021
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Avengers Grimm (2015) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Terminator 2: Judgment Day 1991
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)