Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Assassin (2015) me Titra Shqip

The Assassin (2015) me Titra Shqip

Aug. 27, 2015Taiwan105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kinë, shekulli i 9-të. Nie Yinniang, vajza e një gjenerali, rritet nga një murgeshë, e cila e fillon atë në arte marciale dhe e shndërron atë në një vrasëse vdekjeprurëse me detyrën e eliminimit të guvernatorëve të korruptuar dhe mizorë. Një ditë, pasi dështoi një grabitje, Yinniang dërgohet përsëri në atdheun e saj me detyrën për të vrarë njeriun që i ishte premtuar, një kushëri që tani udhëheq rajonin më të madh ushtarak në Kinën veriore. Pas trembëdhjetë vjet internimi, e reja do të duhet të përballet me prindërit e saj, kujtimet dhe ndjenjat e saj të shtypura prej kohësh dhe do ta gjejë veten të ballafaquar me një zgjedhje: të sakrifikojë burrin që do ose të thyejë urdhrat e zonjës së saj.

The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
The Assassin (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal 刺客聶隱娘
Vlerësimi IMDb 6.3 16,020 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 348 vota

Regjizori

Aktorët

Shu Qi isNie Yinniang
Nie Yinniang
Chang Chen isTian Ji'an
Tian Ji'an
Nikki Hsieh isConcubine Huji
Concubine Huji
Ethan Juan isXia Jing
Xia Jing
Xu Fan isThe Nun
The Nun
Satoshi Tsumabuki isThe Mirror Polisher
The Mirror Polisher
Dahong Ni isNie Feng
Nie Feng
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Yakuza and The Family (2021)
Forty Shades of Blue (2005) me Titra Shqip
Major Grom: Plague Doctor (2021) me Titra Shqip
The Beast 2020
A Whisker Away 2020
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Waar (2013)
Tentacles (2021) me Titra Shqip
Hot Pursuit (2015) me Titra Shqip
Kickboxer 5: The Redemption 1995
Where the Truth Lies (2005) me Titra Shqip