Çfarë problemi ka?

KUJDES!! - Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Zgjidh Serverin 41 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip

The Aristocats (1970) me Dublim Shqip

Një ekstravagancë e animuar e mbushur me melodi.Dec. 24, 1970USA78 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një fisnike pariziane shumë e pasur ia lë të gjitha pasuritë e saj në testament dukeshës mace dhe këlyshëve të saj Bizet, Matisse dhe Minou. Kujdestari tradhëtar Edgar, i babëzitur dhe grabitqar, bën gjithçka që mundet për të hequr qafe kafshët, por ai ska llogaritur endacakët e lagjes, të cilët ndërhyjnë për të ndihmuar “aristokatët”.

The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Titulli origjinal The Aristocats
Vlerësimi IMDb 7.1 98,684 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 3,996 vota

Regjizori

Aktorët

Phil Harris isO'Malley
O'Malley
Eva Gabor isDuchess
Duchess
Paul Winchell isChinese Cat
Chinese Cat
Lord Tim Hudson isEnglish Cat
English Cat
Vito Scotti isItalian Cat
Italian Cat
Dean Clark isBerlioz
Berlioz
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) me Titra Shqip
Alive (1993) me Titra Shqip
Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip
Luca (2021) me Titra Shqip
Clash of the Titans 2010
Alice in Wonderland (2010) me Titra Shqip
To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Aladdin (1992) me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Terminator Genisys 2015