Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The After Party (2018) me Titra Shqip

The After Party (2018) me Titra Shqip

Dyert hapen për ata që shtyjnë.Aug. 24, 2018United States89 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dy shokët më të mirë përpiqen të arrijnë një marrëveshje rekord pasi kalojnë natën e fundit së bashku para se njëri të niset për në kolegj dhe tjetri për shërbimin ushtarak. Gjatë një nate të egër dhe plot ngjarje, shumë gjëra do të ndryshojnë në jetën e tyre dhe të dy do të detyrohen të kuptojnë se çfarë të bëjnë me të ardhmen e tyre para se të lindë dielli.

The After Party (2018) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
The After Party (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The After Party
Vlerësimi IMDb 5.8 3,975 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 163 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Muppets (2011) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
The Blues Brothers (1980) me Titra Shqip
Wild Child 2008
Babysitter Must Die (2020) me Titra Shqip
Miss (2020)
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Moxie 2021
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Alex & Emma 2003
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Send It! (2021) me Titra Shqip