Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip

The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip

Këtë vit, zbuloni se sa larg do t'ju çojë aventura.Oct. 26, 2011United States107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tintin (Jamie Bell), një reporter i ri hetues gjithmonë në shoqërinë e qenit Milou, është i hipnotizuar nga përralla fantastike e Kapitenit Haddock (Andy Serkis). Burri i tregon atij për një thesar të vjetër dhe misterioz të mbajtur brenda një anijeje, e cila i përkiste një prej paraardhësve të tij dhe u zhduk katër shekuj më parë pas sulmit të piratit të tmerrshëm Rackam the Red. Të dy vendosin të shkojnë në gjurmët e varkës, e cila është gjithashtu objekt interesi i dy detektivëve të çuditshëm binjakë Thompson dhe manjatit djallëzor Ivan Ivanovitch Sakharine (Daniel Craig).

The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Adventures of Tintin
Vlerësimi IMDb 7.3 220,009 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 4,199 vota

Regjizori

Aktorët

Jamie Bell isTintin (voice)
Tintin (voice)
Daniel Craig isSakharine / Red Rackham (voice)
Sakharine / Red Rackham (voice)
Andy Serkis isCaptain Haddock / Sir Francis Haddock (voice)
Captain Haddock / Sir Francis Haddock (voice)
Nick Frost isThomson (voice)
Thomson (voice)
Simon Pegg isThompson (voice)
Thompson (voice)
Cary Elwes isPilot (voice)
Pilot (voice)
Tony Curran isLt. Delcourt (voice)
Lt. Delcourt (voice)
Toby Jones isSilk (voice)
Silk (voice)
Daniel Mays isAllan / Pirate Flunky #1 (voice)
Allan / Pirate Flunky #1 (voice)
Sebastian Roché isPedro / 1st Mate (voice)
Pedro / 1st Mate (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lucky Number Slevin (2006) me Titra Shqip
Ant-Man 2015
Wild Things (1998)
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
The Forbidden Kingdom (2008) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Chaos Walking 2021
The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
The Expendables (2010) me Titra Shqip
Prey (2019) me Titra Shqip
Spider-Man 3 (2007) me Titra Shqip