Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip

The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip

I pakënaqur që të shoh përsëri.Oct. 01, 2021Canada93 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Addams ngatërrohen në aventura më të çuditshme dhe e gjejnë veten të përfshirë në vrapime qesharake me të gjitha llojet e personazheve që nuk e prisnin.

The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Addams Family 2
Vlerësimi IMDb 5.3 349 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 15 vota

Regjizori

Conrad Vernon
Regjizori

Aktorët

Oscar Isaac isGomez Addams (voice)
Gomez Addams (voice)
Charlize Theron isMorticia Addams (voice)
Morticia Addams (voice)
Chloë Grace Moretz isWednesday Addams (voice)
Wednesday Addams (voice)
Javon 'Wanna' Walton isPugsley Addams
Pugsley Addams
Nick Kroll isUncle Fester (voice)
Uncle Fester (voice)
Snoop Dogg isIt (voice)
It (voice)
Bette Midler isGrandma (voice)
Grandma (voice)
Conrad Vernon isLurch / Spirit of the House (voice)
Lurch / Spirit of the House (voice)
Bill Hader isCyrus Strange (voice)
Cyrus Strange (voice)
Wallace Shawn isMr. Mustela (voice)
Mr. Mustela (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Dinosaur (2000) me Dublim Shqip
Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) me Titra Shqip
Happily 2021
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Meet the Spartans 2008
Crazy About Her 2021
Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Moxie 2021
Sounds Like Love (2021) me Titra Shqip
Happy (2015) me Titra Shqip
Hillbilly Elegy 2020
Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip