Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The 33 (2015) me Titra Shqip

The 33 (2015) me Titra Shqip

Shpresa shkon thellëAug. 06, 2015Chile120 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për shkak të shembjes së një miniere ari, 33 punëtorë janë bllokuar në thellësinë e tokës. Odisea e tyre do të vazhdojë për 69 ditë, mes vështirësive dhe instinktit të mbijetesës.

The 33 (2015) me Titra Shqip
The 33 (2015) me Titra Shqip
The 33 (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The 33
Vlerësimi IMDb 6.9 37,119 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 770 vota

Regjizori

Aktorët

Antonio Banderas isMario Sepúlveda
Mario Sepúlveda
Rodrigo Santoro isLaurence Golborne
Laurence Golborne
Kate del Castillo isKatty Valdivia
Katty Valdivia
Juliette Binoche isMaría Segovia
María Segovia
James Brolin isJeff Hart
Jeff Hart
Lou Diamond Phillips isLuis Urzua 'Don Lucho'
Luis Urzua 'Don Lucho'
Cote de Pablo isJessica Salgado
Jessica Salgado
Naomi Scott isEscarlette Sepúlveda
Escarlette Sepúlveda
Jacob Vargas isEdison 'Elvis' Peña
Edison 'Elvis' Peña
Mario Casas isÁlex Vega
Álex Vega
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Riders of Justice (2020) me Titra Shqip
12 Mighty Orphans (2021) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
Citation 2020
Don Jon (2013) me Titra Shqip
Exodus: Gods and Kings 2014 me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
The Road (2009) me Titra Shqip
A Week Away (2021) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Betrayed 1988