Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The 24th (2020) me Titra Shqip

The 24th (2020) me Titra Shqip

Unë jam një burrëAug. 21, 2020USA101 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shtetet e Bashkuara shkojnë në luftë për Luftën e Parë Botërore, por refuzojnë të vendosin trupa të zinj në luftime. Në vend që të dërgohen në vijat e para, Këmbësoria e 24 -të dërgohet në Houston, Teksas për të mbikëqyrur ndërtimin e Kampit Logan për Gardën Kombëtare të Illinois. Në këtë kontekst, William Boston detyrohet të zgjedhë midis dashurisë së tij për një grua të re dhe udhëheqjes së sulmit të 156 ushtarëve afrikano -amerikanë kundër një force policore brutale dhe raciste.

The 24th (2020) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
The 24th (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The 24th
Vlerësimi IMDb 6 714 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

To All the Boys: Always and Forever 2021
The Courier 2020
L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Black Angel (2002) me Titra Shqip
Minamata (2020) me Titra Shqip
Vanity Fair (2004) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Final Frequency (2021) me Titra Shqip
Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Water Man (2021)