Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip

Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip

Sep. 06, 1985Italy104 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tex dhe miqtë e tij të pandashëm Tiger dhe Carson duhet të përballen, në preri, me një armik misterioz të pajisur me një armë vdekjeprurëse që shkakton vdekjen e menjëhershme, duke mumifikuar viktimat. Ai është Zoti i humnerës, udhëheqësi i lig i indianëve Yaquis të cilët po përgatisin një revoltë kundër fytyrave të zbehta.

Tessari, specialist në filmat aventurë, merr përsipër detyrën e vështirë për të gjallëruar karakterin e komikut të famshëm të Gianluigi Bonelli në ekran.

Tex and the Lord of the Deep (1985) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tex e il signore degli abissi
Vlerësimi IMDb 5.2 331 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 7 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
The Return of Ringo 1965
Raiders of the Lost Ark 1981
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
Flora & Ulysses 2021
Wolfwalkers 2020
The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) me Titra Shqip
Deadpool 2016