Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Terminator Salvation 2009

Terminator Salvation 2009

The End Begins.May. 20, 2009United States115 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi pothuajse i gjithë njerëzimi është shkatërruar nga një holokaust bërthamor i shkaktuar nga Skynet, një grup i të mbijetuarve, i udhëhequr nga John Connor, luftojnë për shpëtimin e njerëzimit. Marcus Wright, një personazh misterioz nga e kaluara e errët (ose e ardhmja) bashkohet me Connor në një përpjekje për të kuptuar dhe prishur projektin përfundimtar të shkatërrimit të Skynet.

Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Terminator Salvation 2009
Titulli origjinal Terminator Salvation
Vlerësimi IMDb 6.5 346,994 vota
Vlerësimi TMDb 6 4,933 vota

Regjizori

McG
Regjizori

Aktorët

Christian Bale isJohn Connor
John Connor
Sam Worthington isMarcus Wright
Marcus Wright
Moon Bloodgood isBlair Williams
Blair Williams
Anton Yelchin isKyle Reese
Kyle Reese
Common isBarnes
Barnes
Zach McGowan isSoldier on Osprey
Soldier on Osprey
Michael Ironside isGeneral Ashdown
General Ashdown
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hitman’s Bodyguard (2017) me Titra Shqip
A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Sniper: Reloaded 2011
American Ninja 3: Blood Hunt 1989
Those Who Wish Me Dead (2021)
Skylines 2020
The Vault 2021
Cobra (1986) me Titra Shqip
Dial 100 (2021) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Wildcat 2021
The Thirteenth Floor (1999) me Titra Shqip