Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Terminator Genisys 2015

Terminator Genisys 2015

Reset the futureJun. 23, 2015United States, Canada126 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur John Connor, udhëheqësi i rezistencës njerëzore, dërgon Rreshter Kyle Reese në kohë në 1984 për të mbrojtur Sarah Connor dhe për të mbrojtur të ardhmen, ai shkakton një ngjarje të papritur që krijon një çarje në kronologjinë e ngjarjeve. Kështu, Rreshteri Reese do ta gjejë veten në një të kaluar të re dhe të panjohur, në të cilën do të duhet të përballet me aleatë të vështirë, duke përfshirë një terminator të ri T-800, Guardianin, armiq të rinj të rrezikshëm dhe një mision të ri të papritur: rivendosjen e së ardhmes.

Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Terminator Genisys 2015
Titulli origjinal Terminator Genisys
Vlerësimi IMDb 6.3 262,063 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 6,634 vota

Regjizori

Alan Taylor
Regjizori

Aktorët

Arnold Schwarzenegger isThe Terminator
The Terminator
Emilia Clarke isSarah Connor
Sarah Connor
Jai Courtney isKyle Reese
Kyle Reese
Jason Clarke isJohn Connor
John Connor
J.K. Simmons isDetective O'Brien
Detective O'Brien
Griff Furst isAgent Burke
Agent Burke
Dayo Okeniyi isDanny Dyson
Danny Dyson
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Amazing Spider-Man 2 (2014) me Titra Shqip
Painted Skin (2008) me Titra Shqip
Bloodsport II 1996
Betrayed 1988
Spectral (2016) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
Chaos Walking 2021
Avatar (2009)
Star Trek Beyond (2016) me Titra Shqip
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Sarileru Neekevvaru 2020
Xtreme (2021) me Titra Shqip