Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip

Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip

Welcome to the day after judgement dayOct. 23, 2019United States128 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sarah Connor, tani një gjahtare eksperte e makinave, e gjen veten të detyruar të shpëtojë një vajzë të quajtur Dani Ramos. Një model i ri Cyborg, i dërguar nga e ardhmja nga Skynet, është duke ndjekur gruan e re. Rezistenca i ka dhënë detyrë një hibridi gjysmë-njerëzor, gjysëm-cyborg me emrin Grace për të mbrojtur Danin. Pavarësisht gjeneve të zgjeruara të Grace dhe armëve të ndryshme të Sarës, të dyja nuk arrijnë të heqin qafe cyborgun e frikshëm dhe arratisja duket se është mënyra e vetme për të shpëtuar. Por nuk mund të shpëtosh përgjithmonë: gratë më pas detyrohen t’i drejtohen modelit “të vjetër” të Terminator, T-800, i vetmi që mund të përpiqet t’i ndihmojë ata të shpëtojnë jo vetëm gruan e re por edhe të ardhmen.

Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Terminator: Dark Fate 2019 me Titra Shqip
Titulli origjinal Terminator: Dark Fate
Vlerësimi IMDb 6.2 156,835 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 3,516 vota

Regjizori

Tim Miller
Regjizori

Aktorët

Linda Hamilton isSarah Connor
Sarah Connor
Natalia Reyes isDaniella
Daniella "Dani" Ramos
Gabriel Luna isGabriel / REV-9
Gabriel / REV-9
Diego Boneta isDiego Ramos
Diego Ramos
Tristán Ulloa isFelipe Gandal
Felipe Gandal
Stephanie Gil isYoung Grace (10yrs)
Young Grace (10yrs)
Tomás Álvarez isLucas / Floor Guard
Lucas / Floor Guard
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ainbo: Spirit of the Amazon (2021) me Titra Shqip
Catch the Bullet (2021) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip
Kickboxer 2: The Road Back 1991
The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 (2015) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Wonder Woman 1984 2020
Justice Society: World War II 2021
Extinct (2021) me Titra Shqip
The Man from Earth (2007) me Titra Shqip
Superman: Red Son (2020) me Titra Shqip
Hong Boxing (2020) me Titra Shqip