Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
Terminator 3: Rise of the Machines 2003

Terminator 3: Rise of the Machines 2003

The Machines Will Rise.Jul. 02, 2003United States109 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

John Connor është njëzet e dy vjeç dhe jeton i fshehur. Por Skynet nuk dorëzohet dhe dërgon në kohë T-X, vrasësin më të sofistikuar të cyborgëve që ekziston: është një makinë vdekjeprurëse, sa e pamëshirshme aq edhe e bukur në formën e saj njerëzore, pafundësisht më shkatërruese sesa Terminatorët që i paraprijnë. Vetëm tre orë deri në ditën e Gjykimit, dhe Connor e kupton se e vetmja shpresë për mbijetesë i është besuar Cyborgut Terminator, ish armiku i tij që tani duket i vjetëruar …

Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Terminator 3: Rise of the Machines 2003
Titulli origjinal Terminator 3: Rise of the Machines
Vlerësimi IMDb 6.3 381,500 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 4,923 vota

Regjizori

Aktorët

Arnold Schwarzenegger isThe Terminator
The Terminator
Nick Stahl isJohn Connor
John Connor
Claire Danes isKate Brewster
Kate Brewster
Earl Boen isDr. Peter Silberman
Dr. Peter Silberman
David Andrews isRobert Brewster
Robert Brewster
Carolyn Hennesy isRich Woman
Rich Woman
Jay Acovone isCop - Westside Street
Cop - Westside Street
Mark Famiglietti isScott Petersen
Scott Petersen
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Merlin and the War of the Dragons (2008) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
Sniper 1993
21 Jump Street 2012
Rush Hour 3 2007
Clash of the Titans 1981
300 2006
Naandhi 2021
Pixie 2020
Fatale 2020
Dark Tides (1998) me Titra Shqip
The Death and Return of Superman (2019) me Titra Shqip