Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Tenet (2020)

Tenet (2020)

Time runs out.Aug. 22, 2020United States150 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tenet (2020) me titra shqip

Armatosur me një fjalë të vetme – Tenet – dhe duke luftuar për mbijetesën e botës, Protagonisti është i përfshirë në një mision përmes botës së muzgut të spiunazhit ndërkombëtar, i cili do të zhvillohet përtej kohës reale. Jo një udhëtim nëpër kohë por një përmbysje e rrjedhës së kohës.

Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Titulli origjinal Tenet
Vlerësimi IMDb 7.4 365,713 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 5,423 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Serbian Film (2010) me Titra Shqip
Oxygen (2021)
Star Trek Into Darkness (2013) me Titra Shqip
Deep Blue Sea 1999
The Man with the Iron Fists 2012
Vertigo 1958 me Titra Shqip
COVID-21: Lethal Virus (2021) me Titra Shqip
Basic Instinct 2 (2006) me Titra Shqip
American Ninja 5 1993
Spectral (2016) me Titra Shqip
Justice Society: World War II 2021
Out of Reach 2004