Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 33 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.so
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.to
  • Server 4evoload.io
Tenet (2020)

Tenet (2020)

Time runs out.Aug. 22, 2020United States150 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
0 0 vota

Përshkrimi i Filmit

Tenet (2020) me titra shqip

Armatosur me një fjalë të vetme – Tenet – dhe duke luftuar për mbijetesën e botës, Protagonisti është i përfshirë në një mision përmes botës së muzgut të spiunazhit ndërkombëtar, i cili do të zhvillohet përtej kohës reale. Jo një udhëtim nëpër kohë por një përmbysje e rrjedhës së kohës.

Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Tenet (2020)
Titulli origjinal Tenet
Vlerësimi IMDb 7.4 365,713 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 5,423 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Reloaded 2011
Waar (2013)
Burning Bright (2010)
Lions for Lambs 2007
Ghost Lab (2021) me Titra Shqip
Infinite (2021) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace 1999
The Runners (2020)
Voyagers 2021
Wrong Turn 2021 me Titra Shqip
American Ninja 1985
The Bourne Ultimatum 2007