Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip

Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip

Aug. 22, 2020USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chase dhe Pam bashkohen me skuadrën e tifozëve të shkollës së mesme në mënyrë që të jenë trendi dhe të zbulojnë se ekipi është i infektuar me Vampirë.

Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Teenage Vampire
Vlerësimi IMDb 8.6 18 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Murder Bury Win (2020)
The Hills Have Eyes 2 2007
As Luck Would Have It 2021 me Titra Shqip
Venom (2005) me Titra Shqip
Life Stinks (1991) me Titra Shqip
Fear Street Part Three: 1666 (2021) me Titra Shqip
Inland Empire 2006
APT. (2006) me Titra Shqip
Pay Day (1922) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007
Deadpool 2016
Escape Room (2019) me Titra Shqip