Çfarë problemi ka?

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip

Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip

Beware of babies!Jun. 27, 2008Japan100 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vajzë e bukur, Yoko, humbet një natë gjatë një sulmi ajror dhe merret nga një jetimore. Përfundimisht, ajo është ribashkuar me familjen e saj dhe shkon në shtëpi për të jetuar me ta. Por atje, një fat i papritur e pret ndërsa ajo i nënshtrohet një brutaliteti të tmerrshëm nga këta njerëz që torturohen nga një gabim i së kaluarës.

Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Akanbo shôjo
Vlerësimi IMDb 5.3 249 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Quiet Kill 2004
Great White (2021) me Titra Shqip
The Last Exorcism (2010) me Titra Shqip
Miranda Veil (2020) me Titra Shqip
Shark in Venice 2008 me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
The New Mutants 2020
The Grudge 3 (2009) me Titra Shqip